Wszystko co chcecie

Music...Sports...Games...Films....

Forum Wszystko co chcecie Strona Główna -> Koszykówka -> "NBA: Mecz życia Boguta"
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
"NBA: Mecz życia Boguta"
PostWysłany: Śro 20:17, 30 Lis 2005
HalFMaN

Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 60

Najlepszy mecz w karierze w koszykarskiej lidze NBA rozegrał wybrany z numerem pierwszym w tegorocznym drafcie Australijczyk Andrew Bogut, który przesądził o zwycięstwie Milwaukee Bucks nad Dallas Mavericks po dogrywce 113:111.

21-letni Bogut wykorzystał dwa rzuty wolne, które dały "Kozłom" dwupunktowe prowadzenie w końcówce dogrywki, a w ostatniej akcji meczu zablokował rzut Jasona Terry'ego. W całym spotkaniu uzyskał 19 pkt i miał 14 zbiórek.

26 pkt zdobył dla gospodarzy Michael Redd, a dwa punkty mniej dodał T.J. Ford.

W zespole Mavericks, który przegrał pierwszy mecz po serii czterech wygranych, najskuteczniej zagrał Terry - 37 pkt.

Słabsza niż w ostatnich meczach dyspozycja Kobe'ego Bryanta w dużym stopniu zadecydowała o porażce Los Angeles Lakers na wyjeździe z San Antonio Spurs 84:90. To szóste z rzędu zwycięstwo mistrzów NBA nad "Jeziorowcami".

Bryant, który w pięciu poprzednich spotkaniach zdobył średnio ponad 40 pkt, tym razem zakończył mecz z dorobkiem 25. O dwa punkty więcej uzyskał Lamar Odom.

22 punkty dla Spurs zdobył Argentyńczyk Manu Ginobili, a 16 dodał Tim Duncan.
Po raz pierwszy po ponad trzytygodniowej przerwie spowodowanej kontuzją na parkiecie pojawił się Tracy McGrady. M.in. dzięki jego 25 pkt ekipa Houston Rockets pokonała Atlantę Hawks 100:85, przerywając tym samym serię siedmiu kolejnych porażek.
25 pkt uzyskał także dla "Rakiet", które po raz pierwszy w tym sezonie zdobyły sto punktów, chiński środkowy Yao Ming.
Liderem gości był Joe Johnson - 17 pkt, siedem asyst i cztery zbiórki.
Allen Iverson zdobywając 38 pkt poprowadził ekipę Philadelphii 76ers do wygranej z Portland Trail Blazers 107:83. Dzielnie wspierał go Chris Webber - 16 pkt i 15 zbiórek.
Gospodarze zdominowali walkę na tablicach, notując 60 zbiórek, przy 30 rywali.
Liderem Blazers był Zach Randolph - 24 pkt i dziewięć zbiórek.

PostWysłany: Śro 8:07, 25 Kwi 2007